Yönetici Geliştirme Programı Sertifika Töreni ile Sona Erdi

02 Haziran 2007
Derneğimizin İKY (İnsan Kaynakları Yönetimi) ile birlikte organize ettiği ve 10 Mart 2007’de başlayan Yönetici Geliştirme Programı’nın (YGP) dördüncüsü sona erdi. 2 Haziran 2007’de dernek merkezimizde yapılan sertifika töreniyle, programı başarıyla bitiren katılımcılara sertifikaları takdim edildi. Törene İGİAD Yönetim Kurulu başkan yardımcısı Halim Özdemir ve Hüseyin Acar da katıldı. Ayrıca üyelerimizden Hüseyin Akkuş ve İKY’den Gültekin Yıldız da sertifika töreninde hazır bulundu.

Sertifika töreninde katılımcılar program hakkındaki görüşlerini belirttiler, öneri ve beklentilerini ortaya koydular. Bunlar daha sonra düzenlenecek programlar ve içerikleri açısından önemliydi. Törende ayrıca Halim Özdemir ve Hüseyin Acar da görüşlerini dile getirdiler.

Dördüncüsünü düzenlediğimiz ve temel olarak nitelikli yöneticiye duyulan ihtiyacı karşılamak amacıyla yürütülen Yönetici Geliştirme Programı’nın artık bir marka olma yolunda olduğu görüyoruz. Program her geçen dönem daha da olgunlaşmakta. Buradan hareketle, YGP’nin bu alanda var olan boşluğu ciddi anlamda doldurduğunu düşünüyoruz.

Programı başarıyla bitiren katılımcıları tebrik ediyor, edindikleri bilgilerin iş hayatlarında kendilerine fayda getirmesini temenni ediyoruz.