Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı Yapıldı

11 Ocak 2020

İGİAD Yüksek İstişare Kurulu 11 Ocak tarihinde “İGİAD'ın Faaliyetlerinde Gelişmesi Gereken Alanlar ve İGİAD'ın Gelecek Yıllarda Odaklanması Gereken Konular” gündemleri ile bir araya geldi. Golden Tulip Hotel’de gerçekleştirilen toplantıda, İGİAD’ın 2019 faaliyet dönemi değerlendirildi ve kurul üyelerinin 2020 yılıyla ilgili olarak önerileri alındı.

YİK toplantısı, İGİAD Başkanı Ayhan Karahan’ın, 2019 yılında İGİAD neler yaptı başlıklı sunumuyla başladı. Akabinde ise yapılan faaliyetler değerlendirildi ve önerilerde bulunuldu.

Prof. Dr. Ömer TORLAK moderatörlüğünde gerçekleştirilen toplantıya; İGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Karahan, Prof. Dr. Ahmet Faruk AYSAN, Prof. Dr. Nihat ERDOĞMUŞ, Prof. Dr. Ömer DİNÇER, Prof. Dr. Sabri ORMAN, Prof. Dr. Servet BAYINDIR, Doç. Dr. Erkan ERDEMİR, Doç. Dr. Lütfi SUNAR, Adnan İNANÇ, İsrafil KURALAY, Kemal ÖZTÜRK, Davut ŞANVER, Haluk DORTLUOĞLU, Mehmet GÜNEY, Mehmet KOCA, Reşat PETEK, Şükrü ALKAN, Ali AKYÜZ, Ayhan KARAHAN, H. Mehmet KÖSE , Hüseyin DİNÇEL, İsmail Hakkı KARAHAN, Orhan DEMİR, Ö. Bedrettin ÇİÇEK, Nuri ECEVİT, Selçuk KAR ve Sinan ŞAHİN katıldılar.