[:tr]ÜYELERİMİZ AİLELERİYLE BİRLİKTE KAHVALTIDA BULUŞTU[:]

17 Nisan 2016
[:tr]

İGİAD üyesi iş adamları ve aileleri, Teşkilatlanma Komisyonu tarafından 17 Nisan Pazar günü gerçekleştirilen kahvaltı organizasyonunda bir araya geldiler. Üsküdar Evlendirme Dairesi Kız Kulesi Salonu’nda, saat 10.00’da başlayan kahvaltı organizasyonuna katılım oldukça fazla idi.

Sunuculuğunu Yönetim Kurulu Üyelerinden, Medya Takip Kurulu Başkanı Celalettin Cingöz’ün yaptığı organizasyon; Teşkilatlanma Komisyonu Başkanı Hüseyin Dinçel’in teşekkür konuşmaları ile başladı.  Akabinde Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Karahan’ın konuşmaları ile organizasyon sıcak bir atmosferde devam etti. Karahan konuşmalarında İGİAD yaptığı faaliyetler ile insanları güzel ahlaka, helal iş yapmaya, haramdan uzak durmaya, iyiliğe, hayra davet etmektedir dedi.

Organizasyonda ayrıca İGİAD’a kurumsal bağlamda destek sağlayan İLKE, İLEM ve YEKDER Başkanları; Davut Şanver, Lütfi Sunar ve Yusuf Alpaydın’a ödül takdim edildi. İGİAD iyilik ve hayırda yarışanlar ödülünü Hüseyin Akkuş’a verilirken mütevazı kişilik ödülü Yönetim Kurulu Danışmanı Nihat Erdoğmuş’a takdim edildi.

[:]