Üyeler Geleneksel Hasbihal Toplantısında Bir Araya Geldi

18 Ocak 2014
Geleneksel Hasbihal Toplantısı İGİAD üyelerinin katılımıyla Eyüp’te bulunan Pierre Loti Tepesi Turistik Tesisleri’nde gerçekleşti. İGİAD Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Hüseyin Dinçel’in Kuran tilavetiyle başlayan Hasbihal Toplantısı İGİAD Başkanı Şükrü Alkan’ın açılış konuşması ile devam etti.

Genel Sekreter Vekili Raşit Yemişen 2013 İGİAD faaliyetlerini sunum eşliğinde anlattı. Kurumsal İlişkiler Komisyonundan Sorumlu Başkan Yardımcısı Ayhan Karahan yeni tüzük hakkında bilgilendirmede bulundu. İGİAD Gençlik Kurulu’nun bayrak değişiminin yaşandığı bu günde Emrullah Hamza Yabanigül’ün görevini Nurullah Mahmud Dündar’a devrettiği program sıcak bir atmosferde devam etti.

Toplantıda; üyelerimiz söz alarak İGİAD’ın faaliyetleri, projeleri ve gelecekte İGİAD’ı nerede görmek istediklerine dair görüş ve önerilerini aktardılar. Üye kalitesinin arttırılması, rekabet ve üretim konusunda projeler geliştirilmesi, iş ahlakının farklı yönlerinin ele alınması, İş ahlakı eğitimi ve iş ahlakı gibi önemli konularda üyelerimizin kıymetli görüşlerini tartışma imkânı bulundu. Toplantıda; İGİAD’ın bugünü ve geleceği konusunda üyelerden değerlendirmeler alındı.

Toplantıda son olarak Başkan Yardımcıları Mehmet Bulayır, Hüseyin Acar, Hüseyin Dinçel ve Ayhan Karahan komisyonlar hakkında yapılması planlanan organizasyonlar/faaliyetler hakkında bilgiler verdi. Ardından toplantı dilek ve temennilerin ardından sona erdi.

18.01.2013