[:tr]ÜYELER GELENEKSEL HASBİHAL TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİ[:]

23 Ocak 2016
[:tr]

Geleneksel Hasbihal Toplantısı İGİAD üyelerinin katılımıyla Üsküdar’da bulunan Evlendirme Dairesi Kız Kulesi Salonu’nda gerçekleşti.  İGİAD Genel Başkanı Ayhan Karahan'ın açılış konuşması ile hasbihal toplantısı başladı.

İGİAD Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Hüseyin Dinçel 2015 İGİAD faaliyetlerini ve 2016 faaliyet takvimini sunum eşliğinde üyelere anlattı.

Hüseyin Dinçel’in sunumundan sonra İGİAD Berat Takdim Töreni’ne geçildi. Komisyonlardaki fedakârlıklarından dolayı Teşkilatlanma Komisyonunda; Coşkun Temiz, Emrah Yazıcı, Hüseyin Aydın, İ. Hakkı Karahan, Ömer Koçak Eğitim ve Araştırma Komisyonunda; Ahmet Yaşar, Davut Güler, E. Harun Demirtutan İş Geliştirme Komisyonunda; Battal Demirkaya, Mustafa Ceylan, Necat Kıral fedakârlık beratlarını komisyon başkanlarının ellerinden aldılar. Ayrıca Berat Taktim Töreni’nde İGİAD’a en fazla üye kazandıran Celalettin Cingöz, İGİAD’ın programlarına en fazla iştirak eden Nuri Ecevit ve İGİAD adına en fazla etkinlik organize eden Sinan Şahin’e fedakârlık beratlarını Genel Başkan Ayhan Karahan takdim etti. Komisyon başkanlarından Hüseyin Dinçel kurucu başkan Şükrü Alkan’ın elinden, Ö. Bedrettin Çiçek ve Hüseyin Acar Genel Başkan Ayhan Karahan’ın elinden fedakârlık beratlarını aldılar. Son olarak İGİAD’ın faaliyetlerinde göstermiş oldukları gayretler ötürü genel sekreterlik adına Tezcan Kuzu, Sinan Polat ve Selim Yalçın Genel Başkan Ayhan Karahan tarafından takdir beratlarını aldılar.

Toplantının son bölümünde; üyelerimiz söz alarak İGİAD’ın faaliyetleri, projeleri ve gelecekte İGİAD’ı nerede görmek istediklerine dair görüş ve önerilerini aktardılar. Üye kalitesinin arttırılması, rekabet ve üretim konusunda projeler geliştirilmesi, iş ahlakının farklı yönlerinin ele alınması, İş ahlakı eğitimi ve iş ahlakı gibi önemli konularda üyelerimizin kıymetli görüşlerini tartışma imkânı bulundu. Toplantıda; İGİAD’ın bugünü ve geleceği konusunda üyelerden değerlendirmeler alındı.

Üyelerle Hasbihal toplantısı dilek ve temennilerin ardından sona erdi.

[:]