BAŞBAKAN YARDIMCISI PROF. DR. NUMAN KURTULMUŞ İŞ AHLAKI ZİRVESİNİN AÇILIŞ KONUŞMACISI

27 Eylül 2016

Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, 15 Ekim 2016’da haliç Kongre Merkezinde düzenlenecek “Türkiye İş Ahlakı Zirvesi 2016’nın açılış konuşmasını yapacak.

Türkiye İktisadi Girişim ve İş Ahlakı Derneği (İGİAD), Türkiye’de ilk kez gerçekleştireceği İş Ahlakı Zirvesi kapsamında Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'u makamında ziyaret ederek zirve hazırlıkları konusunda bilgilendirmelerde bulundu

Ziyarete İGİAD Başkanı Ayhan Karahan’ın yanında Zirve Düzenleme Heyeti Başkanı Prof. Dr. Nihat Erdoğmuş ve derneği temsilen Adnan İnanç, Hüseyin Dinçel, Celalettin Cingöz, Cahit Başaran ve Tezcan Kuzu katıldı.

İGİAD Başkanı Karahan, 15 Ekim 2016 Salı günü Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek Türkiye İş Ahlakı Zirvesi 2016 öncesinde, Türkiye de bu yıl ilk defa yapılacak olan Zirvenin Türk iş dünyasına yapacağı katkının önemi üzerinde durdu. Zirvede iş ahlakına olan duyarlılığının artırılması, Türkiye’de iş ahlakının uygulama ve öğretim alanlarının geliştirilmesi ve ilgili diğer konuların ele alınacağını belirtti.

İGİAD heyeti Ankara ziyaretleri kapsamında aynı zamanda Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Adnan İnanç, Talim ve Terbiye Kurulu Başkanı Alpaslan Durmuş ve zirvenin konuşmacılarından Aile ve Sosyal Politikalar Eski Bakanı Prof. Dr. Ayşen Gürcan'ı da ziyaret etti.