TERÖRÜ LANETLİYORUZ

21 Mart 2016

“Ankara ve İstanbul’da meydana gelen menfur terör saldırılarında şehit olan vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet yaralılara acil şifalar diliyorum Teröre karşı verilen mücadelede güvenlik güçlerimizden canlarını cennet kendilerinin olmak kaydıyla Rablerine teslim eden şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Terörü, teröristi, teröre destek verenleri, terörü araç ve ihale olarak kullananları şiddetle kınıyorum.

Terörün A sı, B si olmaz terörün iyisi kötüsü olmaz. Biliyoruz ki artık; TERÖR TEK MİLLETTİR. Ülkemizi yıkmak bölmek etkisiz hale getirmek için teröre başvuranlar şunu bilmeli ki ülkenin sade bir vatandaşı olarak bizleri milyonları terörle yıldıramayacaksınız bizi içimize kapatamayacaksınız bize diz çöktüremeyecek, boyun eğdiremeyecek bizi teslim alamayacaksınız.

Ankara ve İstanbul bilinki; Paris, Londra, New York değildir.Şehirlerimizde Terör saldırıları olsa da şehitler versek te bizde hayat her şeye rağmen devam etmektedir. Bizler işimize kaldığımız yerden devam eder arkamıza bakmayız geri adım atmayız. Korkutmak istediğiniz ölüm bizler için bir vuslattır. Şehadet bizler için ulaşmak istediğimiz en yüce mertebedir.

Masum sivil vatandaşlara kadın çocuk ayırt etmeksizin yaptığınız bu tür terör saldırılarıyla bizi korkutamazsınız, öfkemizi bastıramazsınız terörle mücadelemizi engelleyemezsiniz. Türkiye'yi ve bu ülke insanını durduramazsınız. Zalimlerin karşısında Dünya mazlumlarının yanında durmaya, onların umudu olmaya devam edeceğiz.

Terörle ülkemizi yıkmaya bölmeye çalışanlar bizim üzerimizdeki hesaplarınızı yeniden gözden geçirin. Şunu bilin ki; ANADOLU TOPRAKLARI HESAPLARIN TUTMADIĞI, TUZAKLARIN BOZULDUĞU YERDİR. BU TOPRAKLAR ARTIK OYUN KURACAĞINIZ YERLER DEĞİLDİR. BÜTÜN OYUNLARINIZI ARTIK GÖRÜYOR VE BİLİYORUZ. MİLLETİMİZİN İMANI, İNANCI, İRADESİ, BİRLİĞİ, DİRLİĞİ EN BÜYÜK GÜCÜMÜZDÜR. TERÖRLE MÜCADELEMİZDE ŞÜPHESİZ ALLAH BİZİMLEDİR. ÜSTÜN GELECEK OLANLAR MUHAKKAK BİZ OLACAĞIZ.

                                                                                                          Ayhan KARAHAN

                                                                                                      İGİAD Yönetim Kurulu Başkanı