Rami Kütüphanesine Ziyaret

10 Mayıs 2023

Eğitim ve Araştırma Komisyonu olarak Yönetim Kurulu üyelerinin de bulunduğu bir heyetle Rami Kütüphanesine kurumsal bir ziyaret gerçekleştirdik. Kütüphane Müdürü Sayın Ali Çelik Bey’e İGİAD olarak iş ahlakı alanında yayımlamış olduğumuz akademik dergi, rapor ve kitaplarımızdan oluşan bir set, kütüphanede erişime sunulması talebiyle kurumsal bağış olarak teslim edildi.

 

Ali Çelik Bey mekânın tarihi ve kütüphanenin kuruluş serüveni hakkında bilgilendirmede bulundu. Uluslararası Kütüphane Dernekleri ve Kuruluşları Birliği (IFLA) tarafından düzenlenen yılın kütüphanesi ödülüne layık bir kütüphane unvanı almak için çalışmalarını sürdürdüklerini bildirdi.

 

Eğitim ve Araştırma Komisyonu Başkanı Ömer Bedrettin Çiçek, Yönetim Kurulu Üyeleri Emrah Yazıcı, Nuri Ecevit, Muhammet Sait Bozik, bir önceki dönem Yönetim Kurulu Üyesi Celalettin Cingöz ve Koordinatör Sinan Polat hazır bulunduğu heyetle, kütüphanenin çeşitli ihtisas birimleri, kitap şifahanesi, seminer salonları, okuma ve sergi salonları ve daha birçok sosyal alanın bulunduğu bölümler ziyaret edildi.