Nokta Yayın Grubunu Ziyaret Ettik

18 Nisan 2024

Eğitim ve Araştırma Komisyonu Başkanı Muhammet Sait Bozik, Komisyon Üyeleri Ömer Bedrettin Çiçek, Mehmet Salih Ayyıldız, Tacettin Belli ve Koordinatör Sinan Polat, Nokta Yayın Gurubu’nu Üsküdar’daki adresinde ziyaret etti.

 

Nokta Yayın Gurubu Genel Yayın Yönetmeni Yusuf Temizcan, İş Ahlakı Dergisi Yayın Sekreteri Ayşe Merve Kosova ve İktisat Yayınları Editörü Elif Yavuz’un bulunduğu ziyarette, İş Ahlakı Dergisi’nin hazırlık süreci ve İLKE Yayın Sistemi (İYS) hakkında bilgi alındı. İGİAD yayın politikası ve Nokta Yayın işbirlikleri hakkında görüşmeler yapıldı. Bünyede bulunan dijital stüdyo imkânlarından yararlanma ve içerik geliştirme hususları müzakere edildi.

 

Nokta Yayın Grubu, İLKE Vakfı çatısı altında oluşturulmuş bir grup olup bünyesinde Nokta Kitap, Fikir Kitap, Mesken Kitap ve İktisat Yayınları'nı bulundurmaktadır. Ayrıca hakemli akademik dergiler; İnsan&Toplum, TUJISE ve İş Ahlakı Dergisi (TJBE) ve tam donanımlı dijital Stüdyo da yayın grubu bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye’deki yükseköğretim kurumlarının kütüphanelerinde ve kataloglarında yayınları bulunan “ulusal yayınevi” kategorisindedir.  www.noktayayin.com