META Summit’24 Girişimcilik Zirvesi Bağlantı Sponsoru Olduk

07 Mayıs 2024

İbn Haldun Üniversitesi Kariyer ve Gelişim Kulübü ile Ekonomi ve Finans Kulübü tarafından düzenlenen META Summit’24 Girişimcilik Zirvesi, Eroğlu Şirketler Grubu, Vakıf Katılım ve İGİAD Eğitim ve Araştırma Komisyonu sponsorluğunda 7 Mayıs tarihinde gerçekleşti. 


Ekonomi, Girişimcilik, Teknoloji ve Yönetim alanlarında önemli iş insanlarının katıldığı zirvede, THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, İş Yatırım Uluslararası Piyasalar, Strateji ve İş Geliştirme Direktörü Şant Manukyan, Fonangels Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Kuş ve iş dünyasından üst düzey birçok konuk sunumlarını gerçekleştirdi. Vakıf Katılım, Macellan, Gürmen Grup ve İGİAD Eğitim ve Araştırma Komisyonu standlarında, yerli ve yabancı araştırmacı, akademisyen ve öğrencilerle birebir görüşmeler yapıldı. Eğitim ve Araştırma Komisyonu Başkanı Muhammet Sait Bozik, Komisyon üyeleri Mehmet Salih Ayyıldız, Ömer Bedrettin Çiçek ve Abdulmecid İbrahim Şahin ziyaretçilere İGİAD’ın temel misyonu, vizyonu ve On İlke hakkında bilgiler verdi. İGİAD yayınlarından takdim ederek, dernek faaliyetlerine ilişkin iletişim ağı oluşturdular. 


Zirve sonunda META Summit ekip liderleri Ahmet Karasoy ve Bilal Muharrem Konca, İGİAD Eğitim ve Araştırma Komisyonu Başkanı Muhammet Sait Bozik’e programa katkıları sebebiyle zirvenin Onur Konuğu olarak hediye takdim ettiler.