Kurum temsilcileri İGİAD'da bir araya geldi.

07 Mayıs 2014
İGİAD Genel Sekreterliği Kurumsal İlişkiler Komisyonu’nun Kurumsal Algı Yönetimi çalışmaları kapsamında önemli kurum temsilcilerini dernek merkezinde bir araya getirdi.

Kahvaltılı bir sohbet toplantısı şeklinde gerçekleşen toplantıya, İGİAD Yüksek İstişare Kurulu Üyesi İTİCÜ Genel Sekreteri Doç. Dr. Nihat Alayoğlu, AK Parti Avcılar Belediye Başkan Adayı Bayram Şenocak, TGTV Genel Sekreteri Abdullah Ekinci, MOSDER Genel Sekreteri Abdullah Tuğlu, ENSAR Vakfı Genel Müdür Yardımcısı Abdullah Serenli, MÜSİAD Kurumsal İlişkiler Yöneticisi Ferda Ankun, MÜSİAD Sektör Kurulları Yöneticisi Olcay Karahan, İstanbul Teknik Üniversitesi Kültür Vakfı Mahmut Özgün ve önemli kurum ve firma temsilcileri katılım gösterdi.

İGİAD Genel Sekreteri Raşit Yemişen, İdari ve Mali İşler Yöneticisi Tezcan Kuzu, Koordinatör Sinan Polat ve İdari İşler Personeli Selim Yalçın’ın tam kadro ev sahipliği yaptığı ve samimi bir havada geçen toplantıda; İGİAD tanıtımının yanısıra kurumlar arası iletişim ve ilişkilerin önemi üzerinde duruldu ve MÜSİAD’ın geçmişten bugüne tecrübeleri ve birikimleri paylaşıldı.