Komisyonlar Arası Koordinasyon Toplantımızda Bir Araya Geldik

26 Mart 2022

İGİAD’ın Komisyonların da görev alan üyeler  26 Mart Cumartesi günü Bayrampaşa Ramada Encore Otelde bir araya geldi. Hüseyin Dinçel’in Kuran-ı Kerim Tilaveti ve Hatim duası ile program başladı. Dua sonrasında vefat eden üyelerimize hatmi şerif hediye edildi.


İGİAD Başkanı Ayhan Karahan’ın sunumu ile İGİAD faaliyetleri hakkında üyeler bilgilendirildi.  


Ayhan Karahan’ın sunumundan sonra program Berat Takdim Töreni ile devam etti. Komisyonlardaki fedakârlıklarından dolayı Teşkilatlanma Komisyonunda Musa Silme, Eğitim ve Araştırma Komisyonunda M.Sait Bozik, İş Geliştirme Komisyonunda Hasan Güllük  fedakârlık beratlarını komisyon başkanlarının ellerinden aldılar.  Son olarak İGİAD’da 10. yılını geride bırakan üyelerimiz Ali Bakaner, Cihan Köse, Duran Mesut Eren, Emrah Yazıcı, Erdinç Asilkan, Hacı Mehmet Köse, İsmail Özkara, İsmail Yanarateş, Mahmut Asmalı, Muharrem Özkan, Mustafa Ceylan, Ömer Karaoğlu ve Selçuk Kar Başkan Ayhan Karahan tarafından 10. yıl beratlarını aldılar.


Toplantının son bölümünde; komisyon üyelerimiz söz alarak İGİAD’ın faaliyetleri, projeleri ve gelecekte İGİAD’ı nerede görmek istediklerine dair görüş ve önerilerini aktardılar. Toplantıda; İGİAD’ın bugünü ve geleceği konusunda üyelerden değerlendirmeler alındı.