İnşaat ve Makine-Hırdavat Sektör Toplantısı

27 Aralık 2008
İnşaat ve Makine-Hırdavat sektörlerinde faaliyet gösteren üyelerimiz, Yönetim Kurulu üyemiz Hüseyin Dinçel’in (Akyapı) evsahipliğinde düzenlenen kahvaltılı sektör toplantısında bir araya geldiler. 27 Aralık 2009 tarihinde gerçekleşen toplantıda inşaat ve hırdavat sektörleri ile ilgili değerlendirmeler yapıldı. Toplantıda ayrıca her iki sektörün 2008 performansı ve 2009’da ortaya çıkması muhtemel gelişmeler ve hedefler tartışıldı.


İnşaat ve Makine-Hırdavat sektörlerinde faaliyet gösteren İGİAD üyeleri, Yönetim Kurulu üyemiz Hüseyin Dinçel’in (Akyapı) evsahipliğinde düzenlenen kahvaltılı sektör toplantısında bir araya geldiler. 27 Aralık 2009 tarihinde gerçekleşen toplantıda inşaat ve hırdavat sektörleri ile ilgili değerlendirmeler yapıldı. Ayrıca küresel kriz ve bunun sektörel etkilerinin de ele alındığı toplantıda her iki sektörün 2008 performansı ve 2009’da ortaya çıkması muhtemel gelişmeler ve hedefler tartışıldı.

Toplantı, Hüseyin Dinçel tarafından sunulan 2008 İnşaat ve Hırdavat Sektörleri Değerlendirme Raporu ile başladı. Daha sonra, üyelerimiz sektörle ve firmalarının durumlarıyla ilgili olarak geçmiş dönemdeki performanslarını, tecrübelerini ve 2009 yılı ile ilgili beklentilerini ortaya koydular.