[:tr]İGİAD'IN YÜKSEK İSTİŞARE KURULU TOPLANTISI YAPILDI[:]

05 Aralık 2015
[:tr]

İGİAD Yüksek İstişare Kurulu 05 Aralık 2015 tarihinde Gençlerde Ahlaklı Girişimciliğin Teşvik Edilmesi gündemi ile bir araya geldi. Ramazan Bingöl’de gerçekleştirilen toplantıda, İGİAD’ın 2015 faaliyet dönemi değerlendirildi ve kurul üyelerinin 2016 yılıyla ilgili olarak önerileri alındı.

YİK toplantısı, İGİAD Başkanı Ayhan Karahan’ın, 2015 yılında İGİAD neler yaptı başlıklı sunumuyla başladı. Akabinde ise yapılan faaliyetler değerlendirildi ve önerilerde bulunuldu.

Kurul toplantısına YİK üyesi akademisyenler, fikir adamları ve İGİAD Yönetim Kurulu üyeleri katıldılar. İGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Karahan, Prof. Dr. Sedat Murat, Prof. Dr. Sabri Orman, Prof. Dr. Ömer Torlak, Prof. Dr. Ersin Nazif Gürdoğan, Prof. Dr. Halil Zaim, Prof. Dr. Yaşar Düzenli,  Doç. Dr. Nihat Alayoğlu, Yard. Doç. Dr. Erkan Erdemir, İsrafil Kuralay, Erhan Erken, Davut Şanver, Şükrü Alkan, Mehmet Koca, Dr. Ömer Bolat, Hüseyin Akkuş, Mehmet Güney, Reşat Petek, Adnan İnanç, Hüseyin Dinçel, Hasan Murat Bezirci, Ömer Bedrettin Çiçek, Mehmet Bulayır, Nuri Ecevit, Celalettin Cingöz, H. Mehmet Köse, Faruk Özkaya, Nurullah Mahmut Dündar, E. Harun Demirtutan, M. Zahit Güney ve Tezcan Kuzu toplantıya katıldılar. Prof. Dr. Sedat Murat, İGİAD’ın çalışmalarından övgü ile bahsetti ve çalışmalarından ötürü İGİAD’ı tebrik etti.

[:]