İGİAD, Zeytinburnu Kaymakamı Mustafa Dündar Bey’i Ziyaret Etti

30 Ocak 2013

Kurumsal ilişkiler bağlamında 30 Ocak 2013 günü, İGİAD (İktisadi Girişim ve İş Ahlakı Derneği) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ayhan Karahan, İGİAD Yönetim Kurulu’nun üyeleri Bedrettin Çiçek ve Celalettin Cingöz, Zeytinburnu Kaymakamı Mustafa Dündar Bey’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette, İGİAD Kurumsal İlişkiler Başkanı Ayhan Karahan, Zeytinburnu Kaymakamı Mustafa Dündar Bey’e İGİAD’ın yaptığı çalışmalardan bahsetti.

İş dünyasında ne gibi gayriahlâkî durumların yaşandığını örnekleriyle anlatan Karahan, İGİAD’ın eğitim ve yayın çalışmalarıyla bu tip istenmeyen davranışların hem toplumsal hayattan silinmesi hem de ticari hayattan silinmesi yönünde çalışmalar yaparak, toplumda farkındalık oluşturmaya çalıştıklarının altını çizdi.

Zeytinburnu Kaymakamı Mustafa Dündar Bey ise, ülkemizde ilkeli ve son derece önemli bir saha olan iş ahlakı alanında nitelikli çalışmalar yapmasından ötürü İGİAD’ı tebrik etti ve İGİAD’ın, iş dünyasında önemli bir boşluğu doldurduğunu sözlerine ekledi.

Ziyaret, İGİAD Yönetim Kurulu Başkan YardımcısıAyhan Karahan’ın, Kaymakam Mustafa Dündar Bey’e İGİAD’ın girişimcilik ve iş ahlakı alanlarında yayımladığı yayınlardan hediye etmesiyle son buldu.