[:tr]İGİAD ÜYELERİ PİKNİKTE BULUŞTU[:]

17 Mayıs 2015
[:tr]

İGİAD üyeleri, her yılın yaz aylarında, İGİAD Teşkilatlanma Komisyonu tarafından düzenlenen piknik organizasyonu ile bir araya geliyor.

Bu yılki piknik programı, geçmiş yıllarda olduğu gibi Polonezköy’de bulunan Gönül Köşkü piknik alanında gerçekleşti. 17 Mayıs 2015 tarihinde gerçekleşen etkinlik, birbirinden neşeli görüntülere sahne oldu.

Piknik programı sabah saat 08.00’de Üyelerimizden Dr. Ömer Koçak ve ekibi tarafından kan Şekeri ve tansiyon ölçümü yapılarak başladı.  Saat 9.00’da yapılan kahvaltı sonrası çocuklar ve yetişkinler sportif etkinliklerde bulundu. İGİAD Onursal Başkanı Şükrü Alkan, İGİAD Başkanı Ayhan Karahan,  İGİAD Başkan Yardımcısı/ Teşkilatlanma Komisyonu Başkanı Hüseyin Dinçel ve Piknik Komite Başkanı Sinan Şahin tarafından çocuklara birbirinden güzel hediyeler dağıtıldı. Neşeli çocuklar, piknik alanını bayram yerine çevirdi. Ardından program, öğle yemeği  ve tanışma ile devam etti.

Yemekten sonra çocuklar, bayanlar ve erkekler için hazırlanmış etkinlikler ve yarışmalara kaldığı yerden devam edildi. Ayrıca yarışmalarda birinci gelenlere de özel hediyeler verildi.

Coşkulu ve güzel geçen İGİAD pikniği, zihinleri biraz olsun dinlendirdi.

[:]