İGİAD Sudan'da İş Adamları ile Bir Araya Geliyor

20 Kasım 2014
Türkiye İktisadi Girişim ve İş Ahlakı Derneği (İGİAD), kurulduğu 2003 yılından bu yana girişimciliğin teşvik edilmesi ve iş ahlâkının yaygınlaştırılması hususunda yurt içi ve yurt dışı geziler, sempozyum, seminer ve konferanslar, bilgilendirme, eğitim ve yayın faaliyetleri gerçekleştirmektedir.
 
Bu çerçevede yurt dışı ticari gezi kapsamında Sudan Cumhuriyeti’ne 22-26 Kasım 2014 tarihleri arasında gezi düzenlemek ve bu gezi ile gerek ticari gerekse kültürel konularda bir dizi görüşmeler yapmayı, işbirliği imkanları oluşturmayı ve İGİAD kuruluş amacı olan iş ahlakı konusunda bilgi ve tecrübelerini ümmet coğrafyasıyla paylaşmayı planlamaktadır.
Ziyaret kapsamında; T.C. Hartum Büyükelçiliği, T.C Ticaret Müşavirliği, TİKA Hartum Şubesi, Türk Sudan İş Adamları Derneği, Sudan İşadamları Ve İşverenler Federasyonu, Yatırım Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı, muhtelif STK lar, Türk ve Sudan menşeili işletmeler, ikili şirket görüşmeleri, seminerler, sosyal ve kültürel amaçlı geziler şeklinde zengin içerikli bir seyahat organize edilmiştir.
20.11.2014