İGİAD SEKTÖR KURULLARI, TOPLANTILARINA DEVAM EDİYOR...

17 Mart 2015
[:tr]
Türkiye İktisadi Girişim ve İş Ahlakı Derneği (İGİAD), İş Geliştirme Komisyonu organizasyonuyla İGİAD Sektör Kurulları ve MÜSİAD İnşaat Sektör Kurulu üyelerini, İGİAD Merkezde bir araya getirdi. İGİAD Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hüseyin Dinçel’in başkanlığında kahvaltı ile başlayan toplantı, üyelerin tanışması ile devam etti. 2014 yılının sektör değerlendirmesi ve önümüzdeki son çeyrekten beklentilerinin konuşulduğu toplantıda bilgi alışverişinde bulunuldu. 2014 yılında, genel olarak seçim sürecinde meydana gelen gelişmelerin iktisadi hayata olumsuz yansımaları şeklinde bir süreç yaşandığı ve piyasalara olumsuz etki ettiği, 2014 yılının ortasında yapılan seçimlerden sonra ise piyasaların hareketlendiğine vurgu yapıldı. 2015 yılının durağan başladığı lakin seçimlerden sonra tekrar bir hareket olacağının öngörüsü katılımcılar ile paylaşıldı. MÜSİAD Sektör Kurulları Başkan Yardımcısı Burhan Özdemir’in İşveren Beklentileri ve Taşeron İlişkileri adlı sunumu ile program devam etti. Toplantının son bölümü soru-cevap şeklinde tamamlandı. Program, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hüseyin Dinçel ve İş Geliştirme Komisyonundan sorumlu Başkan Yardımcısı Hüseyin Acar Beylerin Burhan Özdemir Bey’e hediye takdimi ile son buldu.
[:en]
Türkiye İktisadi Girişim ve İş Ahlakı Derneği (İGİAD), İş Geliştirme Komisyonu organizasyonuyla İGİAD Sektör Kurulları ve MÜSİAD İnşaat Sektör Kurulu üyelerini, İGİAD Merkezde bir araya getirdi.

İGİAD Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hüseyin Dinçel’in başkanlığında kahvaltı ile başlayan toplantı, üyelerin tanışması ile devam etti. 2014 yılının sektör değerlendirmesi ve önümüzdeki son çeyrekten beklentilerinin konuşulduğu toplantıda bilgi alışverişinde bulunuldu.

2014 yılında, genel olarak seçim sürecinde meydana gelen gelişmelerin iktisadi hayata olumsuz yansımaları şeklinde bir süreç yaşandığı ve piyasalara olumsuz etki ettiği, 2014 yılının ortasında yapılan seçimlerden sonra ise piyasaların hareketlendiğine vurgu yapıldı.

2015 yılının durağan başladığı lakin seçimlerden sonra tekrar bir hareket olacağının öngörüsü katılımcılar ile paylaşıldı.
MÜSİAD Sektör Kurulları Başkan Yardımcısı Burhan Özdemir’in İşveren Beklentileri ve Taşeron İlişkileri adlı sunumu ile program devam etti.

Toplantının son bölümü soru-cevap şeklinde tamamlandı. Program, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hüseyin Dinçel ve İş Geliştirme Komisyonundan sorumlu Başkan Yardımcısı Hüseyin Acar Beylerin Burhan Özdemir Bey’e hediye takdimi ile son buldu.
[:]