DERS VEREN TECRÜBELER DEVAM EDİYOR

17 Nisan 2017

Tecrübeye dayalı öğrenmenin çok daha faydalı olduğu yaklaşımından hareketle “Ders Veren Tecrübeler” başlıklı konuşma dizisini hazırlayan İGİAD, birbirinden deneyimli iş adamlarını, esnafları, tüccarları ve ustaları ağırlayacak. “Ders Veren Tecrübeler” dizisinde sadece kişisel hayat hikayeleri ele alınmayacak. Dizinin adından da anlaşılacağı üzere bu etkinlikte ders veren tecrübelere odaklanılacak.

“Ders Veren Tecrübeler” dizisinin moderatörlüğünü hem akademik hem de STK çalışmalarıyla yakından tanınan Doç. Dr. Nihat Alayoğlu üstlenecek. Gerek iş dünyasında uzun süre bulunan gerekse iş dünyasını odağına alan MÜSİAD’ta genel sekreterlik görevi üstlenen Alayoğlu, hâlen İstanbul Medipol Üniversitesi İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi Dekan Vekilidir. Aynı zamanda İGİAD Yüksek İstişare Kurulu üyesi olan Alayoğlu, konuklara sorular yönelterek verimli bir paylaşımın gerçekleşmesine katkıda bulunacak. 25 Nisan Salı, saat: 18.30’da İGİAD Dernek Merkezi’nde gerçekleşecek “Ders Veren Tecrübeler” dizisinin ikinci konuğu ise DÖVSAN Dövme Çelik Metal Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. Kurucu Ortağı Mustafa Erdoğan olacak.  

Mustafa Erdoğan

DÖVSAN Dövme Çelik Metal Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

1946 yılında Sivas merkezde doğdu. Erkek sanat mektebi sıcak demircilik bölümünden mezun olduktan sonra aynı yıl Sivas cer atölyesi presler şubesinde işe başladı.1972 yılına kadar aynı yerde çalıştı. 1972-1978 yılları arası yılında Gebze de yeni kurulmakta olan Omtaş firmasında işbaşı yaptı. 1978 yılında ayrılarak kardeşi Mehmet Erdoğan’la birlikte DÖVSAN firmasını kurdu. Halen aile şirketi olan DÖVSAN Dövme Çelik Metal Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.'de firma ortağı olarak görevine devam etmektedir. Ayrıca İTSOB yönetim kurulu başkan yardımcılığı görevini yürütmektedir. Evli, üç çocuk babası ve üç torun sahibidir.