Ders Veren Tecrübeler – 7

07 Ekim 2018

Tecrübeye dayalı öğrenmenin çok daha faydalı olduğu yaklaşımından hareketle “Ders Veren Tecrübeler” başlıklı konuşma dizisini hazırlayan İGİAD, birbirinden deneyimli iş adamlarını, esnafları, tüccarları ve ustaları ağırlayacak. “Ders Veren Tecrübeler” dizisinde sadece kişisel hayat hikayeleri ele alınmayacak. Dizinin adından da anlaşılacağı üzere bu etkinlikte ders veren tecrübelere odaklanılacak.

“Ders Veren Tecrübeler” dizisinin moderatörlüğünü hem akademik hem de STK çalışmalarıyla yakından tanınan Doç. Dr. Nihat Alayoğlu üstlenecek. Alayoğlu, hâlen İstanbul Ticaret Odası Genel Sekreteridir. Aynı zamanda İGİAD Yüksek İstişare Kurulu üyesi olan Alayoğlu, konuklara sorular yönelterek verimli bir paylaşımın gerçekleşmesine katkıda bulunacak. 23 Ekim Salı günü 18.30-20.30 saatleri arasında İGİAD Dernek Merkezi’nde gerçekleşecek “Ders Veren Tecrübeler” dizisinin yedinci konuğu ise KMK Mekanik-Enerji / KMK Gayrimenkul Yatırım A.Ş.  Yönetim Kurulu Başkanı H. Mehmet Köse olacak.
Mehmet Köse Yönetim Kurulu Başkanı KMK Mekanik-Enerji / KMK Gayrimenkul Yatırım A.Ş.

H. Mehmet Köse 1971’de Kayseri’de doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Kayseri’de tamamladı. Liseyi Zeytinburnu’nda İhsan Mermerci Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra 1993 yılında Kayseri Erciyes Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Eğitimi devam ederken iş hayatı içerisinde bulunmaya çalıştı. Mezun olduktan sonra çeşitli firmalarda makine mühendisi ve yönetici olarak çalışırken, üniversite ve özel kurumlardan işletme yönetimi ve yeni enerji konularında eğitim almaya devam etti.

Teknik ve sosyal yardım derneklerinde, yönetim kurulu ve yurt dışı projeler sorumlusu olarak gönüllü görevlerde bulundu. Hâlihazırda KMK Mekanik-Enerji (KMK Isıtma ve Klima Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti) ve KMK Gayrimenkul Yatırım A.Ş. olarak iki firmanın yönetimini devam ettirmekte. Köse, evli ve bir çocuk babası.

TARİH 23 Ekim 2018 Salı

SAAT 18.30-19.00 İkram 19.00-20.30 Söyleşi YER İGİAD Merkez - Kroki için Tıklayınız