Avrasya Sanayici ve İş Adamları Derneği Ziyareti

01 Kasım 2007
Kurumsal ve Dış İlişkiler Komisyonumuz, derneğimizle diğer Sivil Toplum Kuruluşları arasındaki ilişkileri güçlendirmek, karşılıklı fikir alış-verişini ve dayanışmayı sağlamak amacıyla yapmış olduğu ziyaretlere 1 Kasım 2007 Çarşamba günü yapmış olduğu ASİAD (Avrasya Sanayici ve İş adamları Derneği) ziyaretiyle devam etti.

Yurt dışında ve özellikle Balkanlar ve Orta Avrupa’da yapmış olduğu çalışmalarla ismini duyuran ASİAD’a yaptığımız ziyaret sıcak ve samimi bir havada gerçekleşti. ASİAD başkanı sayın Ömer Faruk Başaran, Dış İlişkiler Danışmanı Abas Abduli ve Genel Sekreter Ahmet Sefa’nın hazır bulunduğu ziyarette, İGİAD’ı temsilen Dış İlişkiler Komisyon başkanı Ahmet Hilmi Boyraz ve komisyon üyeleri Ali Seçkin, Mustafa Karacan ve Genel Sekreter Ömer Osmanoğlu hazır bulundular.

Ziyarette, ASİAD başkanı Ömer Faruk Başaran, ASİAD’In faaliyetlerinden, yurt dışındaki çalışmalarından söz ederken, aynı şekilde Ahmet Hilmi Boyraz da İGİAD’ın çalışmaları hakkında Başaran’a bilgi verdi. İGİAD’In yurt dışı gezilerinde ASİAD’ın bilgi ve tecrübelerinden faydalanması ve yine aynı şekilde İGİAD tarafından yürütülen İş Ahlaklı İlkeleri çalışmasına da ASİAD’ın aktif bir şekilde katkı sağlaması temennisiyle ziyaret sona erdi.